Carrefour Tahin 760 g + Pekmez 1000 g

Carrefour Tahin 760 g + Pekmez 1000 g
Ürün Kodu: 290660

SATIŞ FİYATI:
19,50 KDV DAHİL
AD
Carrefour Tahin 760 g + Pekmez 1000 g

Özellikle kahvaltıda sofralardan eksik olmayan müthiş ikili tahin ve pekmez, CarrefourSA reyonlarında sizleri bekliyor. Bu ikilinin gün içerisinde sizlere sağladığı enerji ve besleyici özelliklerle tüm gününüz daha neşeli ve rahat geçecek.

B, C ve E vitaminleri bakımından zengin olan doğal tahin lezzeti, hem vücudunuzdaki hücrelerin bozulmasını engeller, hem de vücuda enerji verir. Bunun yanında gün içerisinde soğuktan daha iyi korunmanızı sağlar ve kemik gelişimine de büyük ölçüde yardımcı olur. Tahinin özellikleri tek başına saymakla bitmediği gibi, pekmezle karıştırıldığında da inanılmaz etkili bir iksir olur ve tahinin kendi tatsızlığı pekmezle birlikte lezzet bulur. Birlikte soğuğa karşı direncin yanında kan dolaşımını da hızlandırır ve vücuda kan pompalar. Aynı zamanda hormonları da harekete geçirir.

Tahin pekmez bol tüketildiği takdirde herhangi bir sorun teşkil etmez. Tamamen vücuda ve bünyeye faydalı besinler, protein ve mineral içerir. Tüm bunların yanında mide rahatsızlıklarına da iyi gelir ve doğal bir antibiyotik etkisi yaratır.

Gerek kahvaltıda veya akşam yemeğinde, gerekse ara öğünlerde rahatlıkla yiyebilirsiniz. Carrefour Tahin Pekmezi tek tıkla satın almak için şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: