Carrefour Tam Yağlı Kaymaksız Yoğurt 1500 g

Carrefour Tam Yağlı Kaymaksız Yoğurt 1500 g
Ürün Kodu: 446757

SATIŞ FİYATI:
4,49 KDV DAHİL
AD
Carrefour Tam Yağlı Yoğurt Kaymaksız 1500 g

CarrefourSA reyonlarında yer alan Carrefour Tam Yağlı Kaymaksız Yoğurt 1500 g yoğurt sevenleri bekliyor. Yoğurdun sütten gelen faydalı içeriğiyle sağlıklı sofralarda tüm aile bir araya geliyor.
Yoğurt protein kaynağı olarak diğer protein kaynaklarına göre daha az kalorili bir yiyecek olarak öne çıkıyor. Tam yağlı yoğurt içeriğini tadarken, kaymaksız tadı ile farklı bir lezzet sunuluyor. Ailenizin keyif dolu sofralarında, çocuklarınız için hazırladığınız ara öğünlerde, evinize gelen misafirlerinize hazırladığınız lezzet dolu yemeklerin yanında ikram olarak öne çıkıyor. Sağlıklı menülerinizin vazgeçilmez yiyeceği olan yoğurt ile faydalı probiyotikleri alacağınız için dolaşım sisteminizde rahatlıyor.
Tatlı tuzlu hamur işlerinizde, yemeklerinizde, çorbalarınızda yoğurt tadını kullanabilirsiniz. Tam yağlı kaymaksız yoğurt tüketerek hem öğün aralarındaki açlık hissinizi bastırabilir, hem de daha sağlıklı beslenebilirsiniz. Spor yaparken harcadığınız enerjiyi karşılamak için ihtiyacınız olan proteini yoğurt yiyerek alabilir, daha sağlıklı öğünler oluşturabilirsiniz. 1500 gramlık ekonomik sunumuyla tüm ailenizin yoğurt keyfini tam yaşamasını sağlayan ürün ile doyasıya yoğurt yiyebilirsiniz.
Sizde tam yağlı kaymaksız yoğurdu kendiniz ve aileniz için almak isterseniz, kolayca sepetinize ekleyip sipariş edebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: