Carrefour Tereyağ 250 g

Carrefour Tereyağ 250 g
Ürün Kodu: 446763

SATIŞ FİYATI:
5,49 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Carrefour Tereyağ 250 g

Besleyici özelliği ile Carrefour Geleneksel Tereyağ 250 gramlık paketler halinde yumurta, tereyağ ve margarin bölümünde sizlere sunulmaktadır. Tereyağı, ham maddesi temel olarak süt yağı (krema) olan, süt yağının yoğunlaştırılmış hale getirilmesi ve sonrasında olgunlaştırılıp yayıklanması ile elde edilen, taze ya da fermente krema ya da direkt sütten ede edilen bir süt ürünüdür.

Tereyağı eski zamanlardan beri mutfaklarımızdan çıkmayan bir gıda maddesidir. Her türlü yemeğe, sabah kahvaltılarına, keke ve hamur işlerine ayrı bir tat ve koku veren tereyağı vazgeçemediğimiz gıdalardan biridir. Zenginliğin ve saflığın simgesi olduğuna inanılan tereyağı girdiği yemeğe sınıf atlatan, kimsenin hayır diyemeyeceği bir lezzete sahiptir.

Tereyağı hayvansal bir besindir. A, E, D vitamini ve protein açısından oldukça zengindir. Pek çok yağın protein içermemesine karşılık içerdiği protein tereyağını siz ve aileniz için değerli bir besin maddesi haline getirmektedir. Ayrıca kalsiyum, fosfor ve demir içerir.

Kullanımı kolay ve güvenle saklamanızı sağlayan ambalajı içerisinde severek tüketeceğiniz, kahvaltınıza ve yemeklerinize lezzet katacak Carrefour Tereyağ'ı satın almak için tek yapmanız gereken sepetinize eklemek.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: