Carrefour Un 1 kg

Carrefour Un 1 kg
Ürün Kodu: 312086

SATIŞ FİYATI:
1,85 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Carrefour Un 1 kg

Unlar ve İrmikler reyonunda bulunan hepsi de birbirinden lezzetli ve doğal hazır buğday unları içerisinde dikkat çeken CarrefourSA Un 1 kg, unlu mamullerinizin vazgeçilmez ana malzemesi olarak mutfaktaki demirbaşlar arasında yerini alıyor.

Temizliği ve iri parçalardan arındırılmış olması sayesinde elenmesine gerek kalmadan pratik bir kullanım imkanı sağlayan ürün, 1 kilogramlık paketler halinde tüketime sunuluyor. Börek, kek ve baklava gibi hamur işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz un, piştikçe ortaya çıkardığı hoş kokusuyla herkesin iştahını kabartıyor. Ağız sulandıran rahiyası, tazeliğini hissedeceğiniz aroması ve elekten geçirmeye gerek bırakmayan yapısıyla mutfaklardaki baş köşeyi hak ediyor.

Ürün yardımıyla beşamel soslarınızı daha kıvamlı ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz; çay saatlerinizi ya da kahvaltılarınızı çeşit çeşit kreplerle renklendirebilirsiniz. Dostlarınız için verdiğiniz yemekli davetlerde ya da çay partilerinde ürünü kullanarak lezzetli hamur işleri hazırlayabilir ve aldığınız sonuçlarla gururlanabilirsiniz. Neme, ısıya ve kokuya maruz kalmayacak şekilde muhafaza ettiğiniz takdirde son kullanma tarihine kadar sorunsuzca ve tazeliğini kaybetmemiş haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm maharetinizi ortaya koyacağınız nefis hamur işleri, soslar ve başka birçok tarif hazırlamak için ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: