Carrefour Üzüm Pekmezi 390 g

Carrefour Üzüm Pekmezi 390 g
Ürün Kodu: 254148

SATIŞ FİYATI:
3,95 KDV DAHİL
AD
Carrefour Üzüm Pekmezi 390 g

Kış aylarında sofralarınızın enerji kaynağı olan üzüm pekmezi, hem lezzetli hem de şifa kaynağı olarak damaklarınızı tatlandırıyor. Protein, mineraller, magnezyum, fosfor ve demir bakımından çok zengin olan üzüm pekmezi, ayrıca kan yapıcı özelliğe sahip bulunuyor. Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de kalsiyum kaynağı olarak gelişme çağının vazgeçilmezi olan pekmez ürünleri, iltihap söktürücü, öksürük giderici olarak da önemli bir yer ediniyor. Vücut direncini yükselterek bağışıklık sistemi direncini de artıran Carrefour üzüm pekmezi, hastalıklara karşı da hem yetişkinleri hem de çocukları koruyor.

Öğünlerinizden eksik etmemeniz gereken üzüm pekmezi, sabahları birer kaşık tüketileceği gibi, tahin ile birleşerek ağızlara layık bir lezzet ile kahvaltıları zenginleştiriyor. Özellikle kış aylarında enerji kaynağı olarak tüketilmesi önerilen pekmez ürünleri, doğal bir antioksidan etkisi yaratıyor. Anne sütünü arttırarak hamile ve emziren annelere de sağlık deposu olan Carrefour üzüm pekmezi, hem çocuklar hem de yetişkinler için keyif verici bir ürün olarak mutfaklarınızdaki yerini alıyor.

390 gramlık cam ambalajında raflardaki yerini alan üzüm pekmezini alışveriş listenize ekleyebilir, hemen şimdi sipariş oluşturabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: