Carrefour Yumuşatıcı Lavanta 6 lt

Carrefour Yumuşatıcı Lavanta 6 lt
Ürün Kodu: 385914

SATIŞ FİYATI:
10,85 KDV DAHİL
AD
Carrefour Yumuşatıcı Lavanta 6 lt
Sadece CarrefourSA mağazalarında bulabileceğiniz yumuşatıcılar reyonunda satışa sunulan Carrefour Yumuşatıcı Lavanta 6 lt çamaşırlarınızda etkin yumuşaklık ve ferahlık sağlar. Lavanta bahçelerinin büyüleyici kokusunu evinize taşıyan yumuşatıcı kalıcı kokusu ile her an tazelik ve ferahlık hissi verir. Kıyafetlerinizde parfüm etkisi yaratan ürün tüm gardırobunuzda günlerce süren hoş bir koku bırakır. Havlu, tül, kıyafet ve her çeşit kumaşta kullanabileceğiniz yumuşatıcı kumaşlarınızın dokusunun sürekli yumuşak kalmasını sağlar. Bu özelliği ile kumaşlarınızın uzun vadede yıpranmasına engel olan yumuşatıcı, karşı konulmaz yumuşaklık hissi ile her an yeni gibi kalmasına yardımcı olur.
6 litrelik ambalajlarda satılan ürün uzun süreli kullanımı ile avantaj sağlar. Her yıkamada güvenle kullanabileceğiniz Carrefour yumuşatıcı kumaşlarınıza derinlemesine işleyerek daha kolay ütülenmesine olanak tanır. Her yıkamada çamaşır makinenizin yumuşatıcı gözüne az miktarda eklemeniz yeterli olur. Çamaşırlarınızın yoğunluğuna göre kullanım miktarını değiştirebilirsiniz. Yoğun formülü sayesinde kısa sürede kumaşlarınıza derinlemesine işleyen ürün, tüm kıyafetlerinizde maksimum bakım sağlar.
Etkileyici ve kalıcı kokusu ile çamaşır yıkamayı keyfe dönüştüren yumuşatıcıyı denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: