Cif Etkili Temizlik Jel Lavanta 1000 ml

Cif Etkili Temizlik Jel Lavanta 1000 ml
Ürün Kodu: 149648

SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
AD
Cif Etkili Temizlik Jel Lavanta 1000 ml

Yüzeylerinizde derinlemesine temizlik için yer temizleme sıvıları reyonunda yer alan Cif Etkili Temizlik Jel’i kullanabilirsiniz. Tüm yüzeylerde etkili temizlik ve parlaklık elde etmek için kullanabileceğiniz ürünü, fayanslarınızı, geniş yüzeyleri ve yerleri temizlemek için kullanabilirsiniz.
Etkisini uzun süre koruyan lavanta kokusuna sahip olan temizlik jel, kir çözme teknolojisi ile temizlerken mükemmel parlaklık verir. Ürünün kalıcı ve ferah kokusu sayesinde temizlik yaptıktan sonra da lavantanın rahatlatıcı ve tertemiz kokusunu alabilirsiniz.
Temizlik jeli doğrudan yüzeylere uygulayabileceğiniz gibi sulandırarak da kullanabilirsiniz. Geniş yüzeylerinizde etkili temizlik için; beş litre suyun içine dört kapak Cif Etkili Temizlik Jel Lavanta 1000 ml ilave edebilirsiniz. Yüzey temizleyiciyi doğrudan uygulamak istiyorsanız, ürünü ıslak bir süngere dökerek kullanabilirsiniz. Ürünü doğrudan uygulamak için temizlik jeli, temizleyeceğiniz yüzeyin üzerine bir miktar dökerek de kullanabilirsiniz.
Temizlik kokusu, siz temizlik yaptıktan sonra da kalsın ve yüzeyleriniz tertemiz olurken ışıl ışıl parlasın istiyorsanız, lavantanın ferah ve rahatlatıcı kokusuna sahip olan Cif Etkili Temizlik Jel’i hemen sepetinize ekleyebilir ve ürünü kolaylıkla satın alabilirsinizTeslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: