Cif Krem Amonyaklı Temizleyici 500 ml

Cif Krem Amonyaklı Temizleyici 500 ml
Ürün Kodu: 289859

SATIŞ FİYATI:
3,95 KDV DAHİL
AD
Cif Krem Amonyaklı Temizleyici 500 ml 

Cif Krem Amonyaklı Temizleyici 500 ml, minimum çaba ile maksimum hijyen sağlıyor. Amonyaktan aldığı güçle en zor lekeleri bile çıkaran temizleyici, tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyor. Kremsi yapısı ile lekelere hızla nüfuz ediyor. Emaye, plastik, boyalı yüzeyler, seramik, mermer ve krom gibi alanlarda çizmeden temizlik etkisi gösteriyor. Direkt yüzeye uygulandığı gibi fırça veya sünger ile de sürülebiliyor. Dar alanlara diş fırçası kullanılarak da müdahale edilebiliyor. Sulandırılmadan ve krem halinde uygulanması tavsiye ediliyor. Temizliğin ardından suyla durulanabiliyor. Mikropartiküllü özelliği ile ovalamadan temizleyen krem; porselen, fayans ve seramiklerde de lekeleri çıkarmaya yardımcı oluyor. İz bırakmayan, durulandıktan sonra tortu birikimi yapmayan ürünün kullanımı öncesinde gerekli durumlarda sıcak su ile lekelerin yumuşaması sağlanabiliyor.
CarrefourSA reyonlarında Mutfak ve Banyo Ürünleri bölümünde yer alıyor. Paket üzerindeki son kullanım tarihine kadar sorunsuzca kullanılabiliyor. Nemsiz, direkt ışığa maruz kalmayan, koku bulundurmayan alanlarda saklanması öneriliyor.
Siz de mutfak ve banyo için derinlemesine temizlik vadeden hijyen ürününü tek bir tık'la sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla sipariş vererek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: