Cif Krem Limonlu Temizleyici 500 ml

Cif Krem Limonlu Temizleyici 500 ml
Ürün Kodu: 289863

SATIŞ FİYATI:
3,95 KDV DAHİL
AD
Cif Krem Limonlu Temizleyici 500 ml 

Cif Krem Limonlu Temizleyici 500 ml, limondan aldığı güç ile tüm lekeleri söküp atıyor. Mikropartiküllü içeriğe sahip olan ürün, krem formu ile yüzeyleri çizmiyor. En zor kirleri çıkarmak için tasarlanan krem, limonlu kokusu ile de temizlik hissi veriyor. Yalnız fayans ve mermer yüzeylerde değil; emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi alanlarda da derinlemesine temizlik vadediyor. Sulandırmadan uygulanıyor; leke çözüldükten sonra su ile durulanarak arındırılıyor. Durulandıktan sonra leke bırakmayan ürün; kir, kireç, sabun ve yağ lekelerine karşı etkili çözüm üretiyor. Beyaz eşyaların temizliğinde de kullanılan ürün, hassas yüzeylere bile zarar vermeden hijyen sağlıyor.
Sünger, fırça veya bez yardımı ile lekeye nüfuzu sağlanan ürün, ovalamaya gerek kalmadan temizleniyor. Limon kokulu temizleyici, banyo, mutfak ve gerekli tüm yüzeyler için kullanılabiliyor. Ürün, CarrefourSA reyonlarında Mutfak ve Banyo Ürünleri kategorisinde yer alıyor. Ev kullanımı kadar ticari kullanıma da uygun olan malzeme, son kullanma tarihine kadar güvenle saklanabiliyor. Ürünün; kuru, kokusuz ve nemsiz ortamda saklanması öneriliyor.
Siz de ürünü tek tık'la sepetinize ekleyerek, kolaylıkla sipariş verebilir; mutfaklarınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: