Cif Power Cream Sprey Süper Güç 750 ml

Cif Power Cream Sprey Süper Güç 750 ml
Ürün Kodu: 265651

SATIŞ FİYATI:
9,95 KDV DAHİL
AD
Cif Power Cream Sprey Süper Güç 750 ml 

Cif Power Cream Sprey Süper Güç 750 ml, güçlü formülü ile en zor lekelerin dahi üstesinden geliyor. Sprey ile her yere kolaylıkla erişen sıvı yapısı sayesinde fark yaratan ürün, ucundaki manuel kilit ile güvenlik sağlıyor. Ele tam oturan şişe tasarımı ile sağlam tutuş vadeden temizleyici, tek hareketle lekelerden ve kirlerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Aktif molekülleri ile gücünü pekiştiriyor. Çamaşır suyunun hijyenini içinde bulunduruyor. Kolayca durulanarak tortu bırakmıyor. Çizmeden leke çıkarmaya imkan tanıyan sıvı, küfü yok ederken yeni küf oluşumunu da engelliyor. İnatçı yağlar, kirler ve küf, artık dert olmaktan çıkıyor. Ocakta, tezgahta, lavaboda olduğu kadar tencere ve hatta borularda bile etki gösteriyor.
CarrefourSA reyonlarında Mutfak ve Banyo Ürünleri kategorisinde yer alıyor. Her paketin üstünde son kullanım tarihi yer alıyor. Son tarihe kadar güvenle kullanılabiliyor. Diğer kimyasal temizleyiciler ile bir arada kullanılmadan önce talimatların okunması öneriliyor. Ürünün kuru ve kokusuz alanlarda muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor.
Siz de temizleyici ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilir; hem banyo hem de mutfakta güvenle kullanabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: