Cillit Bang Banyo Temizleyici Kireç Sökücü  Sprey 750ml

Cillit Bang Banyo Temizleyici Kireç Sökücü Sprey 750ml
Ürün Kodu: 287347

SATIŞ FİYATI:
11,50 KDV DAHİL
AD
Cillit Bang Banyo Temizleyici Kireç Sökücü  Sprey 750ml

Cilit Bag Kireç Sökücü 750 ml Sprey, CarrefourSA reyonlarında Mutfak ve Banyo Ürünleri kategorisinde yer alıyor. Fayans, porselen ve mermer yüzeylerde güven ile kullanılabilen temizleyici, zorlu lekelerle etkili şekilde savaşıyor. Banyo kullanımı için ideal olan ürün, musluk kenarlarında biriken, lavabo ve küvet köşelerinde iz bırakan kireci ovalamadan söküyor. Sünger veya fırça ile de sürülebilen ürün, tek hareketle sıkılarak zor köşelere dahi nüfuz ediyor. Sabun artıklarında, pas lekelerinde ve kirde etkili olan sıvı, duşakabin camlarını da temizliyor.
Ürün, ucunda kilit bulundurarak güvenlik sağlıyor. "On" durumuna getirilerek açılan kilit, kulanım sonrası "off" yazan kısma getirilerek güven vadediyor. Şişenin dik durumda, alana 20 ila 25 cm. mesafeden püskürtülmesi öneriliyor. Maksimum 1 dakika beklenerek silinebilen temizleyici, bol su ile durulanarak yüzeyden arınıyor. Yüzeyleri çizmeden, matlaştırmadan temizliyor. Parlatıcı etkili içeriği ile temizlediği alanlarda leke bırakmayan sıvı, "turbo power" gücü ile kısa sürede lekelerin üstesinden geliyor. Ürünün kullanılmadan önce kullanım talimatının okunması önem arz ediyor.
Siz de ürünü tek tık'la sepetinize ekleyerek kolaylıkla sipariş verebilir; banyolarınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: