City Farm Organik Domates Salçası 660 ml

City Farm Organik Domates Salçası 660 ml
Ürün Kodu: 192675

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD
City Farm Organik Domates Salçası 660 ml

Mutfakların en önemli ve sık kullanılan unsurlarından biri olan domates ürünü, City Farm Organik Domates Salçası 660 ml ile organik ve sağlıklı bir özellik kazandırılarak sizlere sunuluyor. Pek çok tencere yemeğinde temel malzemelerden biri olan ürün; böylece doğanın zenginliğini, sağlığını mutfaklara getiriyor. 660 ml.’lik korunaklı cam kavanozunda mutfaklara ulaşan ürünün içerisinde hiçbir katkı maddesi, renk verici ya da koruyucu madde bulunmuyor.
CarrefourSA raflarında Salçalar reyonunda tüketiciye ulaşan ürün, organik olması sayesinde vitamin, likopen ve mineraller açısından son derece zengin olmayı başarıyor. En doğal meyvelerin güneşte kızarmış lezzetini ve tazeliğini tüketiciye ulaştırıyor. Sahip olduğu doğal tadı, yemeklere enfes bir lezzet katıyor. Özellikle etli ve kıymalı yemeklerde çok başarılı sonuçlar veriyor. Sebze yemeklerinde ise renk ve lezzeti artırıyor. Siz de ailenizin sağlığına özen gösteriyor ve mutfağınızda temel gıdalarda organik ürünleri tercih ediyorsanız ürünü deneyebilirsiniz. Ürünün topraktan aldığı ve ürüne kattığı zengin besin değerlerini sevdiklerinize sunabilirsiniz. Yemek sofralarınızı lezzet şölenine çevirebilirsiniz.
En güzel yemeklerin içeriğinde olması gereken leziz ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir; bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: