City Farm Organik Dut Pekmezi 370Gr.

City Farm Organik Dut Pekmezi 370Gr.
Ürün Kodu: 147173

SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
AD
City Farm Organik Dut Pekmezi 370Gr.

Sağlığına dikkat edip de şekerden uzak durmak isteyenlerdenseniz, CarrefourSA'nın tahin, pekmez, ve helva kategorisinde, 370 gramlık cam kavanozlarda sunulan City Farm Organik Dut Pekmezi tam size göre.

En sağlıklı tatlıların ana maddesi olan dut pekmezi, son yıllarda geleneksel tatlıların yanında yenilikçi tariflerin de tatlılık verici bir malzemesi olarak kullanılıyor. Küçük çocuklarına veya bebeklerine şeker yedirmek istemeyen annelerden, sağlığına özen gösterenlere, diyet yapanlara dek birçok kişi pekmezi öğünlerine ekliyor. Kışların daha sağlıklı geçmesini sağlayan geleneksel tahin-pekmez ikilisinin yanında, pekmezle yapılan kekler, kurabiyeler, tatlılar çay sofralarında göz dolduruyor.

City Farm, bu sağlıklı besini tamamen organik dut pekmeziyle sizlere sunuyor. Böylece sadece pekmezin yararlarından faydalanmak isteyenlere değil, organik yiyecekler tüketerek hem kendine hem de ekolojik sisteme iyi davranmak isteyenlere de hitap ediyor.

Eğer siz de organik besinler tercih etmek ve şeker yerine dut pekmezi kullanarak sevdiklerinize iyi bakmak isterseniz, City Farm'ın organik ürünlerinden dut pekmezini tercih edebilir, ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek hemen satın alabilir ve menülerinize bu sağlıklı ve çevre dostu besini katabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: