City Farm Organik Musli 500 g

City Farm Organik Musli 500 g
Ürün Kodu: 403690

SATIŞ FİYATI:
19,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
City Farm Organik Musli 500 g

Müsli tahıl tanelerinin işlemden geçirilerek yenilebilir hale getirilmesi ile elde edilen besin ögesidir. City Farm Organik Müsli üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar hiçbir şekilde kimyasal işleme tabi kalmadan sizler ile buluşturulur. Organik yulaf ezmesi ve kurutulmuş yaban mersini içeriği sayesinde damat tadınıza lezzet katar.

City Farm Organik Müsli lif, vitamin ve mineraller açısından zengindir. Ayrıca ürün yoğurt, süt gibi protein ve kalsiyum içeren besinler ile beraber tüketildiğinde size yarar sağlar.

Organik müsli kolay hazırlanabildiği için, kahvaltıda hem zamandan tasarruf eder hem de gerekli besin değerlerini alabilirsiniz. Sabahları erken yetişilmesi gereken mesailerde, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlar. Yoğun lif içeriğiyle doygunluk hissi yaratarak, sindirim sisteminin çalışmasına destek olur.

City Farm müsli spor ve diyet yapanlar, tahıl ağırlıklı ve sağlıklı beslenmeyi sevenler tarafından günün tüm öğünlerinde tüketilebilir. Damak zevkinize göre içerisine meyve kuruları da ekleyebilirsiniz. Mevsim meyvelerinden yapacağınız salataları da City Farm Organik Müsli ile tamamlayıp, yeni bir alternatif üretebilirsiniz.

CarrefourSA mısır gevreği, müsli, hububat reyonlarında bulunan City Farm Organik Müsli'yi sepetinize ekleyip, kolayca satın alarak afiyetle tüketebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: