Cityfarm Pilavlık Bulgur 1 kg

Cityfarm Pilavlık Bulgur 1 kg
Ürün Kodu: 190829

SATIŞ FİYATI:
7,45 KDV DAHİL
AD
Cityfarm Pilavlık Bulgur 1 kg

Mutfaklarda geniş bir kullanım alanına sahip olan ve çok sevilen temel ve sağlıklı gıda maddelerinden biri olan gıda ürünü, Cityfarm Pilavlık Bulgur 1 kg ile sofralara doğanın lezzetini getiriyor. Bulgurun en doğal üretim şekliyle elde edilen organik yapıdaki ürün, bir kilogramlık sağlıklı ve şeffaf ambalajında tüketiciye sunuluyor.
CarrefourSA raflarında Bulgur reyonunda satışa sunulup tüketiciye ulaşan ürün, öncelikle pilav yapımında kullanılıyor ve en iyi sonucu veriyor. Tane tane, enfes bir lezzete ulaşıyor. Ayrıca, diğer sağlıklı tencere yemeklerinin hazırlanmasında da yardımcı malzeme olarak kullanılıyor. Dolmalar, harcına bulgur konulduğunda farklı bir lezzete kavuşuyor. Çok besleyici ve sağlığa faydalı olan ürün, organik özelliği sayesinde vücut için değerli besin ögeleri içeriyor. İçerisinde protein, vitaminler ve mineraller bulunuyor. Ürünle hazırlayacağınız pilavınızı sade olarak tercih edebilir ya da içerisine domates, biber parçaları, sarımsak ve soğanla birlikte salça da katarak lezzetini artırabilirsiniz. Servis sırasında yemeğinizi, dilerseniz kırmızı taze biber ya da kuru pul biberle zenginleştirebilirsiniz.
Sağlıklı beslenmenin değerli unsurlarından biri olan ürünü sevdiklerinizle paylaşmak için hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir; kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: