Coca Cola Milli Takım Şişe 6*250ml

Coca Cola Milli Takım Şişe 6*250ml
Ürün Kodu: 478036

SATIŞ FİYATI:
10,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Coca Cola Milli Takım Şişe 6*250ml
Özellikle yaz aylarında sıklıkla sofralarda yer alan meşrubatlar, sundukları lezzet ve ferahlatıcı yapılarıyla yediden yetmişe herkesin büyük bir keyifle tükettiği içecekler arasında bulunurlar. CarrefourSA tarafından Kola reyonunda sunulan Coca Cola Milli Takım Şişe 6*250ml, klasik Coca Cola lezzetini sağlıklı cam şişede yaşamanıza imkan tanır. Euro 2016’ya katılan Türk Milli Takımı’nın ana sponsoru olan markanın, ilgili futbol karşılaşmasına uygun şekilde tasarladığı ürün ambalajı ile kendinizi A Milli Takım’a daha yakın hissedebilirsiniz.
Ürünün sahip olduğu şeker, gün içindeki kalori gereksiniminizi, ürünü tükettiğiniz oranda karşılarken, özellikle yoğun enerji gerektiren işlerde çalışanların ya da efor gerektiren sporlarla ilgilenenlerin azalan güçlerini kazanmalarına yardım eder. Mükellef sofralarla birlikte ailenize ve sevdiklerinize ikram edebileceğiniz ürün, öğün arası atıştırmalarda da rahatlıkla tüketilebilir. Gazlı içecekten en iyi lezzeti alabilmeniz için bir süre buzdolabında bekletmeniz uygun olabilir. Siz de yaz sıcaklarından daha az etkilenmek ve aynı zamanda heyecanlı geçen futbol karşılaşmalarına ortak olmak için ürünü edinebilirsiniz.
Altı adet 250 mililitrelik cam şişelerden oluşan ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: