Coke Zero Şişe 250 ml

Coke Zero Şişe 250 ml
Ürün Kodu: 267546

SATIŞ FİYATI:
1,95 KDV DAHİL
AD
Coke Zero Sise 250 ml

Coke Zero Şişe 250 ml, şekersiz özelliği ile fark yaratıyor. Bilinen lezzetinin formülünü tatlandırıcı ile birleştirerek sunan ürün, sıfır ibaresi ile sıfır şeker anlamına gelen “zero” adını taşıyor. CarrefourSA reyonlarında Diyet Kola kategorisinde kendine yer buluyor. 100 ml.'de sadece 0.2 kcal enerji bulundurarak diyet için uygun bir içecek olduğunu ispatlıyor. Kalorisini azaltırken, kafeinli zinde tutan özelliğini kaybetmeyen ürünün soğuk olarak tüketilmesi öneriliyor. Yaz günlerinin ferahlatıcı alternatifi olarak sınıflandırılıyor ve yemekle beraber tüketilebildiği gibi tek başına da içilebiliyor. Şişe tasarımı ile ev içi ve ticari tüketime uygun olan ürün, diyettekiler için ızgara, salata gibi hafif yiyeceklerin eşlikçisi oluyor.
Kuru, nemden, kokudan ve direkt güneş ışığından uzak saklanması öneriliyor. Üzerinde yazan son tüketim tarihine kadar saklanabilen ürünün kapağı açıldıktan kısa süre sonra içilmesi salık veriliyor. Gazlı yapısını hava almadığı ve kapağı açılmadığı sürece koruyabiliyor. Oda sıcaklığında veya buzdolabında güvenle muhafaza edilebilirken içerken buz ile de soğutulabiliyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek sipariş verebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alarak fit kalırken zinde olmanın tadını çıkarabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: