Colgate Optik Beyaz Beyazlat ve Güçlendir 75 ml

Colgate Optik Beyaz Beyazlat ve Güçlendir 75 ml
Ürün Kodu: 457186

KAMPANYALI
Aynı üründen 2 al 1 öde!
(15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
21,95 KDV DAHİL
AD
Colgate Optik Beyaz Beyazlat ve Güçlendir 75 ml
Bir hafta kadar kısa bir sürede bir ton daha beyaz dişler sunan Colgate Optik Beyaz Beyazlat ve Güçlendir 75 ml sizi sağlıklı bembeyaz dişlere kavuşturuyor. İçeriğindeki beyazlatıcı mikro kristaller sayesinde diş minesine zarar vermeden kusursuz bir diş bakımı sunuyor. Aynı zamanda dişinizde oluşması muhtemel tartarlara karşı kalkan görevi görüyor.
Gün içinde tüketilen çay,kahve gibi kafeinli içecekler sonucu sararan dişlere karşı da oldukça etkili olan diş macununun düzenli kullanılması sonucu dişlerinizdeki sarı ve sağlıksız görüntü yerini bembeyaz ve sağlıklı dişlere bırakıyor. Beyazlatma özelliğinin yanı sıra nane aromasıyla oldukça ferah bir nefese de sahip olmanızı sağlıyor. CarrefourSA ağız bakım ürünleri reyonunda rahatlıkla bulabileceğiniz diş macunu ile günde 3 defa 2 dakikalık fırçalama ile siz de sağlıklı ve güçlü dişlere sahip olabilirsiniz.
Hassas diş etleri için de kullanılabilecek özellikteki Colgate Optik Beyaz diş macunu kusursuz bir ağız bakımı deneyimi sunuyor. Göz alıcı dişler ve tazelenmiş bir nefes ile rahatlıkla gülümsemenizi sağlıyor. Siz de optik beyaz deneyimi için ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: