Colgate Plax Ice 500 ml

Colgate Plax Ice 500 ml
Ürün Kodu: 386136

KAMPANYALI
Sepette %40 İndirim!
(18.05.2017 - 31.05.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
15,90 KDV DAHİL
AD
Colgate Plax Ice 500 ml
Ağız bakım ürünleri reyonunda satışa sunulan Colgate Plax Ice 500 ml ürünü ağızdaki bakteri oluşumunu engeller. Bu özelliği ile plak ve tartar gibi sorunları ortadan kaldıran ürünün düzenli kullanımda ağız kokusu gibi istenmeyen durumların da önüne geçtiği gözlemlenmiştir. Serinletici içeriği sayesinde ağzınızda gün boyu ferahlık hissi oluşturacak olan ürün aynı zamanda alkolsüzdür. Ağız ve diş eti bakımınız için tamamlayıcı bir ürün olarak sunulan Colgate Plax’ı her fırçalamadan sonra kullanabilirsiniz.
Diş fırçalamadan farklı olarak ağzınızın tamamına etki eden sıvı formül, dil ve yanak kısımlarındaki bakterileri de yok ederek maksimum hijyen sağlar. Ağzınızda 24 saate kadar koruma sağlayan ürün aynı zamanda ferah bir tat bırakarak her an tazelik hissi yaşamanıza imkan tanır. Temizliğin yanı sıra yoğun bakım sağlayan ürün dişlerinizdeki çürük riskini azaltır. Az miktarda ürünü ağzınızda çalkalayarak kullanabilirsiniz. 500 ml’lik ambalajlarda satışa sunulan ürün uzun süreli kullanım imkanı sunar.
Bembeyaz bir gülüş ve gün boyu koruma sağlayan ağız bakım suyunu hemen denemek için sepetinize ekleyebilir, online alışverişin sunduğu avantajlardan kolayca faydalanabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: