Cp Piliç Sebzeli Nugget 225 Gr

Cp Piliç Sebzeli Nugget 225 Gr
Ürün Kodu: 465788

KAMPANYALI
2 Al 1 Öde! (Sepetinizde aynı üründen 2 adet olduğuna emin olunuz.)
(02.12.2016 - 05.12.2016 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Cp Piliç Sebzeli Nugget 225 Gr 

Ailenize, sevdiklerinize ve konuklarınıza pratik şekilde hazırlayabileceğiniz lezzetli ve bir o kadar da besleyici bir hazır yiyecek arıyorsanız, CarrefourSA tarafından Etler reyonunda sunulan CP Piliç Sebzeli Nugget 225 Gr, sizin için uygun olabilir. Klasik nugget lezzetini bezelye, havuç ve mısırla buluşturan ürün, protein ve sağlıklı karbonhidratları aynı anda tüketebilmenize fırsat sağlar. Kısa sürede servise hazır hale getireceğiniz hazır yiyeceği, tavada, normal fırında ya da mikrodalga fırında da kolaylıkla ısıtabilirsiniz.
Özenle hazırladığınız sofralarda yan yemek olarak değerlendirebileceğiniz ürünü ana yemek olarak da hazırlayabilir, mutfakta hazırladığınız ya da hazır satın aldığınız soslarla servis edebilirsiniz. Pilav, makarna ya da ekmekle servis edebileceğiniz yiyecek, et ürünlerine mesafeli olanların bile keyifle tüketebilecekleri lezzettedir.
Gün içinde yoğun fiziksel aktivitelerde bulunanların ya da ağır sporlarla ilgilenenlerin gereksinim duydukları protein ve karbonhidratı doğal yoldan karşılamalarında etkili rol oynayan ürün, içerdiği yağ ile kalori ihtiyacı yüksek olan kişiler için de ideal yiyecek haline geliyor. 225 gramlık kullanışlı paketlerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: