CP Piliç Şinitzel 300 g

CP Piliç Şinitzel 300 g
Ürün Kodu: 369170

SATIŞ FİYATI:
5,95 KDV DAHİL
AD
CP Piliç Şinitzel 300 g

Sağlıklı ve dengeli beslenebilmek için öğünlerinizde sağlıklı beyaz ete yer vermeniz büyük önem taşır. Yoğun iş hayatı dolayısıyla yemek hazırlamaya fırsat bulamayanların yönelebilecekleri hazır tavuk ürünleri, sağlıklı öğünler için ideal olabilir. CarrefourSA tarafından Hazır - Şinitzel, Döner, Nugget, Köfte reyonunda sunulan CP Piliç Şinitzel 300 g, sağlıklı olduğu kadar lezzetli de olan hazır yiyecekler arasında yer alır. Tavuk etinin en lezzetli bölümlerinin özel baharatlar ve kaplamayla hazırlanarak pişirilmesiyle elde edilen ürün, gerek pirinç pilavı gerekse salata ve ekmekle birlikte tüketilebilir.
Yapısındaki protein, karbonhidrat ve yağ sayesinde gün içerisinde almanız gereken makro besin öğelerinin önemli bir kısmını karşılayan ürün, özellikle hareketli bir yaşantısı olanların ya da protein ihtiyacı üst düzeyde olan sporcular tarafından gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Ana yemek olarak değerlendirebileceğiniz ürünü konuklarınız için hazırladığınız ihtişamlı sofralarda yan yemek olarak da servis edebilirsiniz. Tüketildikten sonra tokluk hissi veren ürünü günün her saati yiyebilirsiniz.
300 gramlık pratik kullanımlı paketlerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: