CP Tabak Piliç Pirzola

CP Tabak Piliç Pirzola
Ürün Kodu: 253671

SATIŞ FİYATI:
14,50 KDV DAHİL
KG
CP Tabak Piliç Pirzola

Temizlenmiş, pirzola şeklinde kesilmiş ve derisinden ayıklanmış olması ile öne çıkan CP Tabak Piliç Pirzola, tavuğun lezzetini sofralarınıza getiriyor.CarrefourSA reyonlarındaki çeşitli piliç ürünleri arasında bulunan CP Tabak Piliç Pirzola, kullanıma hazır olarak paketlendiği için, yemek yaparken mutfakta pratik olmanızı sağlar.Pek çok tavuklu yemek tarifinde kendine yer bulan bu piliç ürününü, ailenizle birlikte güvenle tüketebilirsiniz.

Besleyici özelliği sayesinde diyet menülerinde de kendine yer bulan pirzola tavuk, lezzeti ile sofralarınıza renk katar.Parça piliç-kanat, but, göğüs kategorisindeki birbirinden lezzetli piliç ürünlerinden biri olan CP Tabak Piliç Pirzola, pek çok pişirme yöntemiyle nefis sofralar hazırlamanıza olanak sağlar. Izgara olarak değerlendirebileceğiniz bu piliç türü, fırında tavuk yapımında da sıklıkla kullanılır. Güveçte ve fırında pek çok sebze ile birlikte nefis yemekler yapabileceğiniz pirzola tavuğu, çeşitli soslarla lezzetlendirebilirsiniz. Besleyici özelliği sayesinde, kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği tavuk ürünlerinden olan pirzola piliç, sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. 

Beyaz etin lezzetini sofralarınıza getiren CP Tabak Piliç Pirzola'yı hemen sepetinize ekleyebilir ve yemeklerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.253671

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: