Damla Premium Su Cam 750 ml

Damla Premium Su Cam 750 ml
Ürün Kodu: 377969

SATIŞ FİYATI:
3,20 KDV DAHİL
AD
Damla Premium Su Cam 750 ml

Yeterli miktarda sıvı tüketmediğinizde fiziksel ve zihinsel işlevlerinizde aksamalar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra iç organlarınızda işlev bozuklukları da yaşayabilirsiniz. Böyle sorunlarla karşılaşmamanız için gün boyunca düzenli olarak su tüketmeniz son derece önemlidir. CarrefourSA tarafından Sular reyonunda sunulan Damla Premium Su Cam 750 ml hem sıvı gereksiniminizi karşılayabilir hem de ürünün sunduğu üst seviye doğallık sayesinde su içmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz.
Ağır işlerde çalışanlar ya da efor gerektiren sporlarla ilgilenenler, sıklıkla terledikleri için normalden daha fazla sıvı kaybederler. Ürün, sahip olduğu mineral ve pH dengesi sayesinde, aktiviteler sırasında vücutta azalan elektrolit dengesinin tekrar yakalanmasına yardım eder. Yetişkinler kadar çocuk ve yaşlıların da tüketmesi büyük önem arz eden ürünü, düzenli olarak içme alışkanlığınız yoksa çeşitli dijital ya da görsel hatırlatıcılardan yardım alabilirsiniz. Gün içinde gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde kendinizi daha canlı ve zinde hissetmenize yardım eden doğal içeceği, sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında da kullanabilirsiniz.
750 mililitrelik sağlıklı cam şişede sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: