Damla Su 0.5 lt

Damla Su 0.5 lt
Ürün Kodu: 195616

SATIŞ FİYATI:
0,65 KDV DAHİL
AD
Damla Su 0.5 lt

Zihinsel ve bedensel aktivitelerin sağlıklı gerçekleştirilebilmesi için düzenli bir beslenme rejimini takip etmek kadar yeterli miktarda su içmek de önemlidir. CarrefourSA Sular reyonunda sizlere sunulan Damla Su 0.5 lt ile gün içindeki sıvı gereksiniminizin önemli kısmını karşılayabilirsiniz. Ürünün lezzetli yapısı sayesinde sıvı tüketme alışkanlığınızı olumlu yönde değiştirebilir; vücudunuzda meydana gelmesi muhtemel sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz.
Vücut ısısının dengede tutulmasında önemli bir rol oynayan doğal içecekler, yeterince tüketilmediği zaman çeşitli sindirim sorunlarından bağışıklık sistemi zayıflıklarına kadar pek çok rahatsızlığı ortaya çıkabilir. Ayrıca, beynin düşünme ve karar verme mekanizmalarında da etkili olan en doğal içeceklerin sıklıkla tüketmesi gerekir.
Gereksinim duymadığınızı hissettiğiniz anlarda bile içebileceğiniz doğal içecekler, beyindeki acıkma - susama kısmının da daha sağlıklı çalışmasına yardım eder. Zira yemek yemenize rağmen kendinizi aç hissettiğiniz anlarda tüketeceğiniz sıvı sayesinde açlığınız ortadan kalkabilir. Yoğun fiziksel aktivite gerektiren işlerle ya da ağır sporlarla ilgilenenlerin de düzenli olarak tüketmesi uygun olur.
0.5 litrelik pratik kullanımlı pet şişede sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: