Damla Su 1.5 lt

Damla Su 1.5 lt
Ürün Kodu: 195615

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
AD
Damla Su 1.5 lt

Sağlıklı üretim tesislerinde kaliteli doğal kaynaklardan şişelenen Damla Su 1.5 lt, CarrefourSA Sular reyonunda beğeninize sunuluyor.
Tükettiğiniz içeceğin sağlıklı olması, beden sağlığınız ile doğrudan ilişkilidir. Hayat kaynağı olan sıvı, insan vücudunun olmazsa olmazlarındandır. Bedenimizin yüzde 60'ı sudan oluşmaktadır. İnsan vücudu, sindirim sistemi haricinde terleme yolu ile deriden ve buharlaşma yolu ile de ağızdan sürekli sıvı kaybı yaşar. Vücut sıvı dengesinin sağlanabilmesi için günde 8 ila 10 bardak sağlıklı sıvı tüketilmesi önerilmektedir. Her yaşta insan için gerekli olan ürünün fazla tüketiminin hiçbir sakıncası yoktur. Aksine; vücutta oluşabilecek sıvı eksikliği; yorgunluk, kilo alma, kabızlık gibi istenmeyen belirtileri beraberinde getirir. Sıcaklığın ve havadaki nemin arttığı günlerde bedeniniz hızlı bir şekilde sıvı kaybı yaşayacağı için gün içerisinde bol sıvı tüketilerek vücudun ihtiyacı giderilmelidir. Her içeceğin bir kalori değeri varken ürün, kalori içermeyen tek sıvı olarak öne çıkar. Bu özelliği ile kilo vermek isteyen kişilerin daha fazla tüketmeleri tavsiye edilmektedir.
Doğal kaynak suyunun en sağlıklı halini bulabileceğiniz ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: