Dana Kol Parça

Dana Kol Parça
Ürün Kodu: 366808

SATIŞ FİYATI:
49,90 KDV DAHİL
KG
Dana Kol Parça

Sağlıklı besi çiftliklerinde üretilen büyük baş hayvanların kol kısmından alınan kemiksiz ve az yağlı özellikleri ile Dana Kol Parça CarrefourSA doğranmış etler reyonunda beğeninize sunuluyor. Dilediğiniz gramajı seçebileceğiniz ürün ile kıyma çekebilir, buğulama veya haşlama yapabilirsiniz.
Üretim süreci boyunca uzman veterinerler tarafından takip edilen büyük baş hayvanların kol kısmı, kemiğinden arındırılarak satışa sunuluyor. Besin değeri en yüksek ürünlerden biri olan kırmızı et önemli bir protein kaynağı olarak öne çıkıyor. 100 gramında 12-20 gram protein bulunan ürün ayrıca B 12, A, ve D vitaminleri ile demir bakımından oldukça zengin. Kan yapıcı özelliği ile her yaşta insan için kıymetli bir besin olan ürünü kuşbaşı doğrayıp yemeklerinize katabilirsiniz. Evinizde veya kasapta kıyma şekline çevirerek de tüketebileceğiniz gibi marine ederek kızartma veya buğulama şeklinde de kullanabilirsiniz. İçeriğindeki besin değerleri yanında Türk mutfağının eşsiz yemeklerinde kullanabileceğiniz ürünü hem kendiniz hem aile üyeleriniz hem de misafirleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.
Az yağ oranı ile ürünü dilediğiniz gramajda satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: