*Dana Tas Kebabı

*Dana Tas Kebabı
Ürün Kodu: 366556

SATIŞ FİYATI:
52,90 KDV DAHİL
KG
Dana Tas Kebabı

Herkes tarafından sevilerek tüketilen etlerden biri olan dana tas kebabı, CarrefourSA güvencesi ve tecrübesiyle sofralarınıza geliyor. CarrefourSA dana tas kebabı, hijyenik koşullarda üretilerek ve sağlığa uygun aşamalardan geçerek mutfaklarınıza geliyor.

Doğranmış etler reyonunda yer alan dana eti, temiz ve sağlıklı olarak paketlenmiştir. Herhangi bir işlemden geçirmeden yemeklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz dana tas kebabı, her türlü tarifinizde kullanabileceğiniz lezzetli bir seçenektir. Mutfağınızda her zaman bulunması gereken ürünlerden biri olan dana tas kebabı, farklı pişirme teknikleri kullanarak yeni lezzetler yaratabileceğiniz pratik bir üründür. 

Dana tas kebabını her mevsim farklı sebzelerle eşleştirerek, farklı tariflerde kullanabilirsiniz. Kış aylarında bakliyatlarla tüketebilir, yazın taze mevsim sebzeleriyle daha ferah yemekler yapabilirsiniz. Tavada soteleyerek veya sebzelerle birlikte fırınlayarak misafirlerinize pratik ve kolay sunumlar hazırlayabilirsiniz. Haşlama, kavurma şeklinde pişirerek farklı baharat ve aromalarla da tüketebilirsiniz. Sulu yemeklerde ise yemeklerinizin tadını ve besin değerini artırabilirsiniz. Çocukların da severek tüketecekleri dana tas kebabı, sofralarınızda sıkça kullanabileceğiniz bir lezzet sunuyor.

Dana tas kebabını istediğiniz miktarda satın alabilir, yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ürünü adresinize teslim olarak satın almak için, şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. 366556Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: