% 27 İndirim Danette Çikolata 8*110 g

Danette Çikolata 8*110 g
Ürün Kodu: 256956

ESKİ FİYAT:
8,55
SATIŞ FİYATI:
6,25 KDV DAHİL
AD
Danette Çikolata 8*110 g

Her yaştan insanın severek tükettiği çikolatalı pudingler, lezzetli olduğu kadar sağlıklı olması nedeniyle de oldukça seviliyor. Özellikle çocuklar için vazgeçilmez tatlılardan biri olmasının yanında ebeveynler de gönül rahatlığı ile çocuklarına yediriyor. Ara öğün olarak, ufak bir kaçamak amacıyla ya da tatlı krizini önlemek için tüketebileceğiniz Danette Çikolata 8*110 g ile kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
8'li paketi sayesinde hem ekonomik olan hem de taşıma kolaylığı sağlayan ürün ile her zaman lezzetli tatlıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bol süt içeriği sayesinde sağlıklı olmasının yanında oldukça hafif bir seçenek oluşturması sayesinde de her gün gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
Tatlı yemek isteyen çocuğunuzu mutlu etmek için, yoğun iş stresine küçük bir ara vermek için ya da sevdiğinize küçük tatlı bir sürpriz yapmak için her zaman yanında bulundurabileceğiniz lezzetli tarif, her seferinde yüzleri güldürmeyi başarıyor. Benzersiz formülü sayesinde aile bireylerini bir araya toplayarak keyifli sohbetlerin mimarı olan eşsiz lezzet CarrefourSA Tatlılar bölümünde sizlere sunuluyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; pratik lezzetin keyfini ailece çıkarabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: