% 17 İndirim Danino Bisküvili 40*6 g

Danino Bisküvili 40*6 g
Ürün Kodu: 332686

ESKİ FİYAT:
3,25
SATIŞ FİYATI:
2,70 KDV DAHİL
AD
Danino Bisküvili 40*6 g

CarrefourSA reyonlarında, çocuk yoğurtları bölümünde yer alan Danino Bisküvili; arttırılmış kalsiyum etkisini, D vitamini içeren büyüme peynirlerini ve bol sütü biraraya getirerek, çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor. Güçlü kemikler için geliştirilen Danino, bebe bisküvili tadıyla kahvaltıları karşı konulmaz hale getiriyor, büyüme çağındaki çocuklar annelerini hiç üzmüyor.

Danino Bisküvili, içeriğindeki protein, kalsiyum ve vitaminlerle çocukların büyümesini desteklerken, dişlerinin güçlenmesine de katkı sağlıyor. Lezzetli tadıyla sadece kahvaltıda değil, ara öğünlerde de iştahla kaşıklanan Danino Bisküvili; çocuklar kadar, kendini çocuk hissedenler tarafından da keyifle tüketiliyor. Çocukların güne enerjiyle başlamak için severek tükettiği Danino; bisküvili tadıyla da günü uslu geçirmelerinin leziz bir ödülü.

Annelerin çocuklarıyla beraber gittiği her yere, çantasında rahatlıkla götürebildiği 40 gramlık Danino Bisküvili; çabuk bitmesin, mutluluğu uzun sürsün diye 6'lı paketler halinde, eğlenceye davet ediyor. Çocukların kahvaltı zamanlarını, günün en sevdikleri ve gülücük saçtıkları saati haline getiren bisküvili tadı ile Danino; hem çok besleyici, hem de çok doyurucu bir atıştırmalık olarak öne çıkıyor.

Beslenme seanslarını oyun saatine dönüştüren, tüketimi pratik bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: