% 17 İndirim Danino Çilek 6*40 g

Danino Çilek 6*40 g
Ürün Kodu: 332689

ESKİ FİYAT:
3,25
SATIŞ FİYATI:
2,70 KDV DAHİL
AD
Danino Çilek 6*40 g

CarrefourSA reyonlarında, çocuk yoğurtları bölümünde yer alan Danino Çilek; taze sütü ve mis gibi çilekleri biraraya getirerek, çocukların ve içindeki çocuğu mutlu etmek isteyenlerin, öğün aralarında çantalarından çıkarıp, keyifle kaşıkladıkları doyurucu atıştırmalıklar arasında bulunuyor. Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak amacıyla, güçlü kemikler için geliştirilen Danino, çilekli tadıyla yemek aralarını eğlenceli hale getiriyor.

Gittiğimiz her yere, yanımızda götürebildiğimiz 40 gramlık küplerdeki kıvamlı yapısıyla Danino Çilek; bu keyfin uzun sürmesi için 6' lı paketler halinde, enerjiye ihtiyaç duyduğumuz anlarda, tazeliğiyle canlanmamızı sağlıyor. Özellikle yaz aylarında buzdolabından çıkartıp, kaşık kaşık yenerek serinletiyor.

Çilekli yoğurt, içeriğindeki protein, kalsiyum ve vitaminlerle çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor. Eğlenceli küpler içindeki çilekli tadıyla yorucu geçen, uzun bir günün arasında motive ediyor, enerji sağlıyor. Hem lezzetli, hem de besleyici bir atıştırmalık olarak Danino Çilek, çocukların okuldaki beslenme saatleri için en fazla severek tükettikleri ara öğün alternatiflerinden.

6'lı paketler halinde satılan, beslenmeyi eğlenceye ve oyuna dönüştüren, tüketimi pratik bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: