% 17 İndirim Danino Muzlu 40*6 g

Danino Muzlu 40*6 g
Ürün Kodu: 332683

ESKİ FİYAT:
3,25
SATIŞ FİYATI:
2,70 KDV DAHİL
AD
Danino Muzlu 40*6 g

CarrefourSA reyonlarında, çocuk yoğurtları bölümünde yer alan Danino Muzlu; bol sütten yapılıyor, kemiklerin sağlıklı gelişimine yardımcı olan kalsiyum ve kalsiyumun etkisini artıran D Vitamini içeriyor. Büyüme çağındaki çocukların günlük kalsiyum ihtiyacı düşünülerek üretilen Danino, taze meyvelerden hazırlanan muzlu tadıyla kahvaltıları eğlenceye dönüştürüyor, çocuklar annelerini hiç üzmüyor.

Danino Muzlu, içeriğindeki protein, kalsiyum ve vitaminlerle çocukların büyümesini desteklerken, 40 gramlık küplerdeki lezzetli tadı ve doyurucu kıvamıyla, sadece güne başlarken değil, ara öğünlerde de keyifle tüketiliyor. Danino Muzlu; bu keyfin uzun sürmesi için 6' lı paketler halinde, çocukların güne enerjiyle ve gülümseyerek başlamasını sağlıyor.

Sabah kahvaltılarını, çocukların en sevdiği öğün haline getiren Danino Muzlu küpler; bir yandan oyuna davet ederken, diğer yandan da besleyici ve doyurucu kıvamı ile yemek aralarında keyifle tüketiliyor. Annelerin çocuklarıyla beraber gittiği her yere, çantasında rahatlıkla götürebildiği pratik küpler; tazeliğiyle canlılık ve enerji veriyor.

Beslenmeyi eğlenceye ve oyuna dönüştüren, hiçbir katkı maddesi içermemesi ile annelerin içini rahatlatan, tüketimi pratik bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: