Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek 4*96 ml

Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek 4*96 ml
Ürün Kodu: 422572

SATIŞ FİYATI:
5,50 KDV DAHİL
AD
Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek 4*96 ml

CarrefourSA reyonlarında, meyveli yoğurtlar bölümünde yer alan Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek; bol taze sütten yapılan yoğurdu ve mis gibi çilekleri bir araya getirerek, beslenmeyi oyuna dönüştürüyor. Çocukları ve kendini çocuk hissedenleri mutlu etmek için tasarlanan eğlenceli şişeleriyle, her yerde kolayca tüketilebilen, ilk Yoğurtlu Çilekli İçecek olma özelliğine sahip Danino İçecek; kıvamlı yapısıyla doyurucu, çilekli tadıyla da lezzetli bir ara öğün alternatifi.

Birbirinden farklı dizaynda 24 Dino şişesiyle Danino İçecek; çocukları, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını arttıracak yepyeni oyunlara davet ediyor. Hiçbir katlı maddesi olmadan hazırlanan Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek; bu keyfin uzun sürmesi için 96 ml 4'lü paketler halinde, çocukların enerjiye ihtiyaç duydukları anlarda canlanmalarını ağlıyor.

Çocukların okuldaki beslenme saatlerinde en fazla severek tükettikleri ara öğün alternatiflerinden biri olan Danino İçecek; sağlıklı gelişimlerine destek olmak amacıyla, güçlü kemikler için geliştirilmesi sayesinde annelerin de içini rahatlatıyor. Tazeliğiyle enerji verip, canlandırırken; besleyiciliği ile de yemek aralarını sağlıklı ve doyurucu hale getiriyor.

Öğün aralarını sabırsızlıkla beklenen anlara dönüştüren, tüketimi pratik bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: