Danone Doğal Mutfakta Yoğurt 1750 g

Danone Doğal Mutfakta Yoğurt 1750 g
Ürün Kodu: 333702

SATIŞ FİYATI:
9,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Danone Dogal Mutfakta Yogurt 1750 g

Aile boyu tüketebileceğiniz Danone doğal mutfakta yoğurt, 1750 gramlık haliyle haliyle CarrefourSA reyonlarındaki binlerce ürün içerisinde sofralarla buluşmayı bekliyor. Dilediğiniz an tüketebileceğiniz, yemeklerin yanındaki tamamlayıcı rolü ile ön plana çıkan yoğurt, lezzetinin yanı sıra sağlıklı içeriği ile dengeli beslenmenize yardımcı oluyor.

Sütün en doğal ve saf hali ile üretilen Doğal Mutfakta Yoğurt, Türk damak tadına uygun lezzeti sayesinde yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir ürün rolü oynuyor. Kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar içerisinde Danone kalitesi ile sunulan doğal yoğurt, katkı maddesi içermeyen yapısı sayesinde sevdiklerinizle güven içinde bir kullanım imkanı veriyor. Sindirim sistemini düzenleyen yapısı ve mineral, kalsiyum gibi vücut gereksinimleri konusundaki zengin formülü ile ihtiyacınız olan sağlıklı beslenme olanağını sunuyor. %100 doğal yapısı ile sporcuların ya da diyet yapanların tüketimine uygun olan yoğurt, sofralarınızı renklendirmek için sizleri bekliyor.

Hem lezzetli bir tüketimi hem de sağlıklı beslenmeyi destekleyen doğal yoğurdu isterseniz ayran yaparak da tüketebilirsiniz. Lezzeti ve kalitesi ile damak tadınıza sunulan Danone Doğal Mutfakta Yoğurt'u denemek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: