Danone Doğal Yoğurt 1100 g

Danone Doğal Yoğurt 1100 g
Ürün Kodu: 370103

SATIŞ FİYATI:
6,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Danone Doğal Yoğurt 1100 g

Kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar arasında doğallığıyla öne çıkan Danone Doğal Yoğurt, katkı maddesi içermez. Türkiye'deki yerel çiftliklerden modern sistemlerle temin edilen sütlerin hijyenik koşullarda mayalanmasıyla üretilen tam yağlı yoğurtlar, daha doğal beslenmek isteyenlerin sofralarında lezzeti ve tam kıvamıyla yerlerini alır.

Sağlıklı ve lezzetli olduğu için Türk ve dünya mutfaklarında sıklıkla tercih edilen yoğurdu; yemeklerin yanında sade olarak tüketebilir, yaptığınız yiyeceklerde malzeme olarak kullanabilirsiniz. Meyve ve müsliyle karıştırıp pratik bir atıştırmalık olarak yiyebilir, lezzetli ve hafif hamurişleri için kullanabilir, sağlıklı bir içecek için ayran yapabilirsiniz.

Besin değeri yüksek olan doğal yoğurt, içerdiği faydalı bakteriler sayesinde sindirim ve bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Protein, kalsiyum ve potasyum açısından zengindir, özellikle büyüme çağındaki çocukların kas ve kemik yapısına fayda sağlayan bir yiyecektir. Düzenli olarak tüketildiğinde içinde bulunan enzimler, vücuttaki toksinlerin atılmasını hızlandır. İştah kontrolüne yardımcı olduğu için kilosuna dikkat edenler hafif ve doyurucu bir ara öğün olarak tercih edilebilir.

Damak tadından ödün vermeden daha doğal ve sağlıklı beslenmek için ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: