Danone Doğal Yoğurt 190 g

Danone Doğal Yoğurt 190 g
Ürün Kodu: 370102

SATIŞ FİYATI:
1,40 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Danone Doğal Yoğurt 190 g

CarrefourSA Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan Danone Doğal Yoğurt, beslenme listesinde yoğurttan vazgeçemeyenlerin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. 190 gramlık paketler halinde satılan doğal yoğurt, sofralarda yardımcı besin olarak direkt tüketilebildiği gibi; çorbaların, salataların, sosların yapım aşamasında diğer besin maddeleriyle karıştırılarak da kullanılabiliyor.

Beyaz renkli gıdaların sağlıklı beslenmedeki önemini bilen ebeveynler, çocuklarının günlük menülerinde yoğurt tüketimine özen gösteriyorlar. Tercihlerini doğal yoğurttan yana yaparak, çocukların büyümesinde etkin rol oynayan yoğurdun faydalarından maksimum oranda yararlanmayı hedefliyorlar. Formlarına özen gösteren kadınlar ve erkekler, sağlıklı ve hafif menü tercihlerinde mutlaka yoğurta da yer vermeye özen gösteriyorlar. Danone doğal yoğurdu zeytinyağlı yemeklerin yanında bir garnitür olarak kullanmayı tercih edenler olduğu gibi, Türk mutfağının ünlü etli lezzetlerinin üzerine dökerek tüketmeyi tercih edenler de olabiliyor.

Bir kupa bardak büyüklüğündeki paketiyle kullanımı oldukça pratik olan Danone doğal yoğurt, sofralarda kendi kutusunda rahatlıkla yer alabilir bir şıklıktadır. Eğer siz de yoğurdun sade, doğal tadından veya yoğurtlu lezzetlerden vazgeçemeyenlerdenseniz, şimdi sepetinize ekleyerek Danone doğal yoğurdu hemen satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: