Dany Eğlenceli Yoğurt 2*100 g

Dany Eğlenceli Yoğurt 2*100 g
Ürün Kodu: 91211

SATIŞ FİYATI:
2,50 KDV DAHİL
AD
Dany Eglenceli Yogurt 2*100 g

Yoğurt yemenin en eğlenceli hali Dany Eğlenceli Yoğurt, meyve aromaları ve üzerine ekleyebileceğiniz şeker taneleriyle çocuklarınızın bayılacağı bir ürün.

Yoğurt, büyümekte olan her çocuğun en temel ihtiyacı olan kalsiyum açısından en zengin besinlerin başında geliyor. Yoğurtta bulunan aktif kültürler, kalsiyum emilimini artırıyor. Yani yoğurdun içinde aynı miktardaki süte göre çok daha fazla kalsiyum bulunuyor. Ayrıca yoğurt, zengin bir protein, B12, ve B6 vitamin kaynağı olarak öne çıkıyor. Yoğurtta bulunan probiyotik güç yani faydalı bakteriler ise sindirim sistemine oldukça faydalı.

Disney'in renkli ve eğlenceli dünyasıyla yoğurdu buluşturan Dany, üstüne ekleyebileceğiniz renkli, çıtır topiler ile yoğurt yemeyi eğlenceli hale getiriyor. Topileri yoğurdun içine ekleyerek hem farklı bir sunum yaratabilir hem de çocuklarınızın bayılarak yoğurt yemesini sağlayabilirsiniz. 100 gramlık 2 yoğurdu aynı pakette bulabileceğiniz Dany Eğlenceli Yoğurt, çocukların okulda, sokakta ya da evde kolaylıkla ve eğlenerek yiyebileceği sağlıklı bir besin olarak dikkat çekiyor.

1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet gösteren Danone’nin çocuklar için özel sunduğu Dany Eğlenceli Yoğurt, CarrefourSA raflarında küçük kahramanları bekliyor.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: