Dany Tatlı Yoğurt 2*100 g

Dany Tatlı Yoğurt 2*100 g
Ürün Kodu: 451531

SATIŞ FİYATI:
2,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Dany Tatlı Yoğurt 2*100 g

Bol taze sütlü yapısı ile lezzetli bir tüketim imkanı veren Dany Tatlı Yoğurt, CarrefourSA reyonlarında çocuklarınız ile buluşmayı bekliyor. Günlük taze sütten üretilen ve çocuklarınız için ideal bir tüketim olanağı veren tatlı yoğurt 100 gramlık ikili paketler halinde sizlere sunuluyor.

Katkı maddesi içermeyen yapısı ve kemik sağlığı için önemli olan kalsiyum, potasyum gibi mineraller bakımından zengin formülü ile çocuklarınızın günlük vücut gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olan bu yoğurdu dilerseniz siz de günün her saatinde tüketebilirsiniz. Çocuk yoğurtları içerisinde Minnie Mouse'lu paket tasarımı ile dikkat çeken tatlı yoğurdu, çocuklarınızın sağlıklı, dengeli ve çeşitli bir beslenme yapabilmesi için tercih edebilirsiniz. Bol sütün leziz aromalar ile birleştiği tatlı yoğurdu, kolay taşınabilir yapısından yararlanarak çocuklarınızın beslenme çantalarına da koyabilir, onların okuldaki beslenmelerine katkıda bulunabilirsiniz. B12 vitamini açısından zengin olan bu yoğurdu dilerseniz bir ara öğün olarak da tüketebilirsiniz.

Lezzeti, eğlenceli paketi ve sağlıklı bileşenleri ile çocuklarınızın beslenme ihtiyaçlarını keyifli bir seans haline getiren Dany Tatlı Yoğurt'a sahip olmak için tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: