Dardanel Acılı Ton Balığı 3x80 g

Dardanel Acılı Ton Balığı 3x80 g
Ürün Kodu: 464071

KAMPANYALI
Sepette %20 İndirim!
(15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
AD
Dardanel Acılı Ton Balığı 3x80 g

CarrefourSA reyonlarında Deniz Ürünleri Konserveleri bölümünde yer alan Dardanel Acılı Ton Balığı 3x80 g, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. Konserve halinde damak zevkinize sunulan acılı ton balığı, kahvaltılarınız, salatalarınız ve ara öğünleriniz için ideal bir lezzet haline geliyor. Özellikle göz sağlığına ve sindirim sistemine olan faydaları ile bilinen ton balığı, alışılmışın dışında acı çeşnili olarak sunuluyor.
Kahvaltı öğünlerinizde alternatif bir besin olarak sunulan acılı ton balığını, salatalarınıza ekleyerek farklı lezzetler yaratabilir ve sevdikleriniz için değişiklik yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra ara öğünlerde de atıştırmalık olarak tercih edebileceğiniz Dardanel ton balığını, misafirlerinize de güven içinde sunabilirsiniz. Denizden gelen lezzeti bir kavanozda saklayıp sunan Dardanel, acılı ton balığını 80 gramlık 3 adet kutusuyla damak zevkinize sunuyor. Uzun raf ömrüne sahip konserveyi, buzdolabınızda bozulmadan saklayabilirsiniz. Özellikle diyet yapanlar diyet listesine konserve ton balığını güven içinde ekleyebilir ve keyifle tüketebilir.
Lezzetli ve pratik bir lezzet olarak ön plana çıkan Dardanel ton balığını denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: