Dıamond 5 Bölmeli Dolap Beyaz

Dıamond 5 Bölmeli Dolap Beyaz
Ürün Kodu: 396461

SATIŞ FİYATI:
200,90 KDV DAHİL
AD

Kullanışlı ürünleri ve işlevsel çözümleriyle öne çıkan, pek çoğunuzun bildiği ve yakından tanıdığı markalardan biri olan Diamond size beş bölmeli beyaz dolap sunuyor ve bu ürünüyle de sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Diamond marka, beş bölmeli ve tek kapaklı bu beyaz dolap hangi odada ihtiyaç duyarsanız duyun ihtiyacınızı karşılayacak niteliklere sahip. Dar alanlarınızı da kullanabilmenizi ve değerlendirmenizi sağlayan bu beyaz dolap bir çok farklı odada ve yerde size kolaylık sağlayacak. Geniş ve yüksek 5 adet rafı bulunan bu dolap, ütüden yastığa, oyuncaktan nevresim takımına kadar, siz neyi isterseniz onu saklayabilecek cinsten. Ayrıca beyaz dolap temizliği de oldukça kolay olup, bu da ürünün bir diğer avantajı.

Dilerseniz banyonuzda havlularınız, bornozlarınız, temizlik malzemeleriniz için bu ürünü kullanabilirsiniz. Bunun dışında aynı zamanda mutfakta erzaklarınızı saklamak için de bu beş bölmeli Diamond beyaz dolap oldukça işlevsel. Çocuk odanızda çocuğunuzun kıyafetlerini veya oyuncaklarını düzenleyebileceğiniz gibi kendi kıyafetleriniz için de bu dolabı kullanabilir, yetmeyen ve karmakarışık dolaplarınızı bu ürün ile rahatlatabilirsiniz. Ayrıca atamadığınız ama çok da kullanmadığınızı eşyaları saklamak için de güzel bir çözüm yolu olacak. Siz de bu işlevsel ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: