Dimes %100 Karışık 1 lt Tetra

Dimes %100 Karışık 1 lt Tetra
Ürün Kodu: 367512

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD
Dimes %100 Karışık 1 lt Tetra 

Gazsız yapıları ve kendilerine has lezzetleriyle geniş kitleler tarafından keyifle tüketilen meyve suları, susuzluğu giderme ve ferahlatma noktasında da tercih sebebi olurlar. CarrefourSA tarafından Karışık Meyve Suyu reyonunda sunulan Dimes %100 Karışık Tetra 1 lt ile sofralarınıza farklı bir lezzet getirebilir; aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz anları daha da eğlenceli kılabilirsiniz. Elma, kayısı, portakal, kara üzüm, ananas ve şeftali meyvelerinden üretilen içeceği her mevsim rahatlıkla tüketebilirsiniz.
Yüzde 100 şeker ilavesiz olmasıyla ön plana çıkan içeceği, pratik kullanımlı ambalajı sayesinde sadece evde değil, iş yerinizde ve seyahatlerde yanınızda bulundurabilir, meyve suyu keyfinizi her yerde doyasıya yaşayabilirsiniz. Ürün sayesinde susuzluğunuzu giderebilir, özellikle yaz sıcaklarında kolayca ferahlayabilirsiniz. Meyveden gelen şeker dolayısıyla besin değerleri yüksek olan içecek, günlük enerji gereksiniminizin önemli bir kısmını hızlıca karşılamanıza yardım eder. Ayrıca ürünü tükettikten sonra kendinizi daha canlı ve zinde hissedebilir, zihinsel ve fiziksel aktivitelerinizi daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.
1 litrelik Tetra Pak ambalajda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: