Doğa Müsli Ballı Gronalalı 375 g

Doğa Müsli Ballı Gronalalı 375 g
Ürün Kodu: 187345

SATIŞ FİYATI:
8,30 KDV DAHİL
AD

Lezzetli, pratik, kolay taşınabilir ve saklanabilir olma özellikleri taşıyan Doğa Müsli Ballı Granolalı, ister ana öğün ister ara öğün olarak tüketilebilir. Kahvaltıdan hoşlanmayan çocuklar için de hem hızlı hem de besleyici bir alternatif oluşturur.

CarrefourSA mısır gevreği, müsli, hububat reyonunda kolaylıkla bulabileceğiniz Doğa Müsli Ballı Granolalı 375 gramlık paket halinde damak tadınıza sunuluyor. Dilerseniz taze meyve parçaları ekleyerek müslinizi daha lezzetli ve besleyici bir hale getirebilir, dilerseniz sadece süt veya yoğurtla afiyetle tüketebilirsiniz.

İçerisinde pek çok mineral bulunduran Doğa Müsli Ballı Granolalı, lif ve vitamin açısından da oldukça zengin olup sindirime yardımcıdır. Ballı granolalı müslinin süt veya yoğurt gibi hem kalsiyum hem protein içeriği yönünden zengin besinler ile birlikte tüketilmesi fayda oranını artırır. Yetişkinler için ideal bir ara öğün alternatifi olan müsli, diyet yapanlar için de uygundur. Pratik ve taşınabilir oluşu sayesinde çocuklarınızın beslenme çantasına yönelik lezzetli ve besleyici bir seçenek oluşturur.

Doğa Müsli Ballı Granolalı ile şimdi tanışmak, ürünü öğünlerinizin bir parçası yapmak için tek tıkla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

187345
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: