Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak 100 lü

Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak 100 lü
Ürün Kodu: 372986

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD
Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak 100 lü

Karadeniz'in çay bahçelerinden özenle toplanarak hazırlanan Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak 100 lü paketi, kısa sürede demlenme özelliği ve yumuşak içimi ile CarrefourSA fincan poşet çaylar reyonlarında beğeninize sunuluyor.

Türk insanın en çok tükettiği içeceklerden biri olan çay, tadı ve özü yitirilmeden süzen poşetler halinde sunuluyor. Süzen poşetlerinizi kısa sürede kaliteli ve hoş kokulu çay tadı alabilmek için kullanabilirsiniz. Siyah çayın içerisinde barındırdığı C vitamininden de gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Günün herhangi bir anında canınız çay istediğinizde sadece bir fincan sıcak su ile geleneksel Karadeniz çayını tadabilirsiniz. Ürün, fincana bırakıldığında kısa sürede demini ve rengini vermeye başlayarak bir iki dakika içerisinde tam kıvamına ulaşır. Kahvaltılarınızda vakitten tasarruf etmek adına kullanabileceğiniz ürünü gün içerisinde de sıklıkla kullanabilir, evde aile üyelerinizle, iş yerinde çalışma arkadaşlarınızla sohbetlerinizi ürünün enfes kıvamı ile tatlandırabilirsiniz. 100 adet süzme fincan çay içeren paketi ile uzun süre kullanıma imkan veren ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Hızlı demlenme özelliği ve 100'lü ekonomik paketi ile ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: