Doğadan Gizli Bahçe Demlik Poşet 100'lük (320 g)

Doğadan Gizli Bahçe Demlik Poşet 100'lük (320 g)
Ürün Kodu: 266851

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD
Dogadan Gizli Bahce Demlik Poset 100 luk (320 g)

Doğadan Gizli Bahçe Demlik Poşet 100'lük (320 g), Demlik Poşet Çaylar bölümünde sizlere sunuluyor. Ürün sayesinde çok pratik şekilde demleme çay yapma keyfini tadabilirsiniz. Rize tarlalarından toplanan özel yaprakların harmanlanması ile elde edilen ürün, lezzeti ve aroması ile tercih ediliyor.

Tempolu yaşam içinde demleme lezzetinden vazgeçemeyenlere kolaylıklar sunan ürün, çaydanlığın kolay temizlenmesine imkan tanıması ile de rağbet görüyor. Türk kültüründe özel bir yeri olan geleneksel içecek, misafir ikramlarında olduğu kadar aile sofraları için de vazgeçilmez bir anlam taşıyor. Kahvaltılarda olduğu kadar ara öğünlerde de tercih edilen içecek, lezzetinin yanı sıra faydaları ile de ilgi görüyor.

Zihni açan ve yorgunluğu alan ürün, antioksidan olarak da tercih sebebi oluyor. İçerdiği aminoasitlerle bakteri, virüs ve mantarları yok etmede etkili olduğu ve bağışıklık sistemini de güçlendirmekte de faydaları olduğu biliniyor. Antibakteriyel etkisi ile ağız ve diş sağlığına yardımcı oluyor; yaraların temizlenmesinde ve pansumanlarda dahi kullanılıyor. Kullanılan demlik poşetlerini atmadan önce gözlerinize banyo yaptırarak gözlerin yorgunluğunu alabilirsiniz. Kullanımı birçok açıdan keyifli olan ürünü, hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: