Doğalım Yumurta 15'li 53-62 g

Doğalım Yumurta 15'li 53-62 g
Ürün Kodu: 346641

SATIŞ FİYATI:
11,40 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Dogalım Yumurta 15 li 53-62 g

CarrefourSA reyonlarında yumurta, tereyağ ve margarin bölümünde yer alan doğalım yumurta, anne sütüne en yakın yüksek protein içeriği ile öne çıkıyor. Sağlıklı ve besleyici olması nedeniyle özellikle kahvaltılarda tüm ailenin tüketimine güvenle sunabilrsiniz. Günlük protein ihtiyacının büyük kısmını karşılayan yumurta, 15'li kutularda tüketiminize sunuluyor.

A vitamini, B12 vitamini, D vitamini, E vitamini, çinko, demir ve benzeri birçok vitamin ve minerali bünyesinde barındıran yumurta, büyüme dönemindeki çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de oldukça büyük önem taşıyor. Tok tutucu özelliğinden dolayı sporcular ve diyet yapanlar tarafından da tercih edilen yumurta, kek ve kurabiye yapımında, çeşitli çorbaların yapımında kıvam arttırıcı ve lezzet verici olarak da kullanılıyor. Türk mutfağında kahvaltılarda özel bir yere sahip olan ve ekonomik fiyatından dolayı sıklıkla tercih edilen yumurta, günlük olarak tüketilmesi gereken oldukça faydalı bir besindir. Hem kendiniz hem de aileniz için sağlıklı öğünler hazırlamanızda pratik ve besleyici özelliği ile mutfaklarınızın vazgeçilmez besin maddesi yumurta CarrefourSA reyonlarından sofralarınıza geliyor.

Ortalama olarak bir tanesi 53-62 gram ağırlığında olan ve 15’li paketler halinde satılan Doğalım Yumurta’yı hemen sepetinize ekleyebilir sağlıklı öğünler hazırlamak için kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: