Doğalsan Yulaf Ezmesi 400 g

Doğalsan Yulaf Ezmesi 400 g
Ürün Kodu: 314272

SATIŞ FİYATI:
7,25 KDV DAHİL
AD

Pratik ve lezzetli öğünler hazırlamak için ideal bir alternatif olan Doğalsan Yulaf Ezmesi, mutfaklarda geniş kullanım alanı ve farklı tariflere uygunluğu ile işinizi kolaylaştırıyor.

Sabah kahvaltıları ve ara öğünleriniz Doğalsan Yulaf Ezmesi ile zenginleşiyor. Yüksek protein değeri ve bol lifli yapısıyla sporla uğraşanların da rahatlıkla tercih edebileceği ürün, çeşitli sunumları hızlı ve kolay bir şekilde hayata geçirmenizi mümkün kılıyor. Zevkinize göre seçebileceğiniz kuru incir, kuru üzüm, armut, elma, muz, kayısı, çilek gibi meyveler ve süt ya da yoğurt ilavesiyle yulaf ezmesini daha renkli ve leziz bir hale getirebilirsiniz. Tatlı bir sonuç için yulaf ezmesi, süt, bal, tarçın ve çikolata parçalarını, fındık ya da fıstık ezmesi ile harmanlayarak eşsiz bir tarife imza atabilirsiniz.

Mısır Gevreği, müsli, hububat reyonunda yer alan Doğalsan Yulaf Ezmesi, güne keyifli ve enerjik bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bunun için yulaf ezmesini direkt sütle karıştırarak tüketebilir ya da lor peyniri, biber, yumurta ile çırparak doyurucu bir omlet pişirebilirsiniz. Veganların badem sütü ya da su ile tüketebileceği Doğalsan Yulaf Ezmesi'ni, dilerseniz robottan geçirerek kek ve kurabiye gibi hamur işlerine aroma katabilirsiniz. Mükemmel lezzetiyle öğünlerinizi güzel kılan yulaf ezmesini denemek için kolaylıkla satın alabilirsiniz.

314272
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: