Doğalsan Yulaf Kepeği 400 g

Doğalsan Yulaf Kepeği 400 g
Ürün Kodu: 384132

SATIŞ FİYATI:
7,95 KDV DAHİL
AD
Doğalsan Yulaf Kepeği 400 g 

Sağlıklı ve hafif tarifler hazırlayabileceğiniz Doğalsan Yulaf Kepeği 400 g, CarrefourSA’nın mısır gevreği, müsli, hububat bölümünde yer alıyor. Kendinizin ve ailenizin beslenmesinde kullanabileceğiniz ürünü gün içerisinde dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz.
İçeriğindeki yulaf kepeği ile metabolizmayı hızlandıran ve hazmı kolaylaştıran ürün lifli yapısı ve tok tutucu özelliği ile öne çıkıyor. Formunu korumak isteyenler, diyet yapanlar ve sağlıklı beslenmeye dikkat edenlerin severek tüketiği ürünü yemeklerinize ekleyebilirsiniz. Yumurta ve süt ile çırparak krep haline getirebilir, isterseniz fırında ekmek olarak da pişirebilirsiniz. Günlük enerji ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olan gıdayı kuru meyvelerle karıştırarak kek olarak tüketebilir, tatlı krizlerinize sağlıklı bir şekilde giderebilirsiniz.
400 gramlık paket içerisinde sunulan ürünü kuru ve serin bir yerde uzun süre saklayabilirsiniz. Çorbalarınızda terbiye olarak kullanabilir, köfte hazırlıklarınızda ekmek içi yerine koyabilirsiniz. Omlet olarak kahvaltılarınızda tüketerek güne enerjik başlayabileceğiniz ürünle hazırladığınız yemek tariflerinizi gün içerisinde yanınızda taşıyabilir, dilerseniz iş yerinize de götürebilirsiniz.
Sağlıklı formülü ve yemeklerinize lezzet katan tadıyla yulaf kepeğini hemen denemek için sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: