Doğanay Elma Sirkesi 500 ml

Doğanay Elma Sirkesi 500 ml
Ürün Kodu: 253837

SATIŞ FİYATI:
4,40 KDV DAHİL
AD
Doğanay Elma Sirkesi 500 ml

Salata Sosları reyonunda sizlere sunulan Doğanay Elma Sirkesi 500 ml, yüzde 100 elmadan üretiliyor ve hiçbir kimyasal yapay madde içermiyor. Ürün için Akdeniz ve Konya bölgelerinin en taze elmaları seçiliyor. Ürünün hazırlanması için meyveden elde edilen suyun doğal yollar ile fermantasyonu sağlanıyor. Hijyenik ortamda el değmeden tam otomatik makinalar ile dolumu gerçekleştirilen ürün; aromatik kokusu, keskin ve yakıcı tadı ile tanınıyor.
Kekik ve zeytinyağı ile karıştırılarak salata sosu yapımında kullanılan ürün; çorbalara, balık ve et yemeklerine eklenebiliyor. Ilık su veya bal ile karıştırarak içebileceğiniz sirkeden sebzeleri temizlemek amacı ile de yararlanabilirsiniz. Asitli yapısı ile bilinen ürün, aynı zamanda patates yemeklerine de tat veriyor. Cilt bakımında ve saç temizliğinde de kullanılan ürün, vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile dikkat çekiyor. Özellikle, vücudun direncini artıran C vitamini açısından zengin bir kaynak olan ve düşük glisemik endekse sahip doğal lezzet, dengeli beslenmeyi hedefleyen diyetlerde kendine yer bulabiliyor. Direkt olarak güneş ışığı almayan bir ortamda hava ile teması engellenerek muhafaza edilir ise tazeliğini uzun süre koruyor.
Doğal rengi ve lezzeti ile mutfağınızı zenginleştirecek ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: