Domates Çeri 250 g

Domates Çeri 250 g
Ürün Kodu: 169411

SATIŞ FİYATI:
2,99 KDV DAHİL
AD

İnce kabuğu, parlak kırmızı rengi, sert ve sulu olması ile ön plana çıkan çeri domates geniş ve farklı kullanım alanlarıyla sizin beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA sebze reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun C vitamini sayesin pek çok hastalığa karşı direnç kazandıran çeri domates sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile de sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Siz, aileniz ve sevdikleriniz için taze olarak sunulan domatesler ile yemek tariflerinize lezzet katabilir, süsleme yaparak benzersiz ve şık sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan çeri domates, sert ve sulu olması nedeniyle rahatça yenebilir. Akşam yemeklerinde domates salatası olarak tüketebileceğiniz bu sebze türü, salata süslemeleri için de çok uygundur. Pek çok tarif ile uyum içinde olan bu domatesi yemeklerinizde de kullanabilirsiniz. CarrefourSA çeri domates yemek yapımında en uygun ve en lezzetli sebze olarak öne çıkar. Sandviç ve kanepeler için de ideal bir kullanıma sahip olan bu domates türü kalorisiz yapısı ile diyet öğünlerinde tercih edilir.

Harika tat ve lezzete sahip olan çeri domatesi denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

169411
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: