Domates Cocktail Organik

Domates Cocktail Organik
Ürün Kodu: 258312

SATIŞ FİYATI:
16,99 KDV DAHİL
KG

Sofralarınızın vazgeçilmezlerinden olan domates, her öğünde tüketebileceğiniz lezzetli ve sağlıklı seçenekler arasında. Çiğ ya da pişmiş bir şekilde kullanabileceğiniz organik cocktail domates her an buzdolabınızda bulunması gereken ürünlerin başında geliyor.

Organik sebze çeşitleri sayesinde daha lezzetli beslenirken, sağlığınız için faydalı içeriklerinden de daha fazla yararlanabilirsiniz. Kimyasal ürün kullanılmayan, hormonlarla desteklenmeyen organik kokteyl domates, hem sizin hem de ailenizin gönül rahatlığıyla tüketebileceği sağlıklı ve doğal haliyle sofralarınıza geliyor.

Domates içerdiği yüksek miktardaki antioksidan sayesinde en faydalı gıdalar arasında sayılıyor. Kırmızı rengini sağlayan ve yüksek bir antioksidan olan likopen sayesinde kalp ve damar sağlığını olumlu şekilde etkiliyor. Likopenin aynı zamanda kemik sağlığını desteklediği ve kansere karşı koruyucu özelliğinin bulunduğu da yapılan araştırmalarda ortaya çıkıyor. İçerdiği yüksek orandaki C vitamini sayesinde günlük vitamin ihtiyacınız için iyi bir destek olan domates, her yaşta bolca tüketilmesi gereken gıdalar arasında yer alıyor.

Kahvaltılarda, salatalarda, makarnalarda ve sıcak yemeklerinizde kullanabileceğiniz organik cocktail domates ile yemeklerinizi artık daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek, kolayca satın alabilirsiniz.

258312
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: