Done Dilimli Siyah Zeyt.385 g

Done Dilimli Siyah Zeyt.385 g
Ürün Kodu: 382677

SATIŞ FİYATI:
4,30 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Done Dilimli Siyah Zeytin 385 g

CarrefourSA reyonlarında yeşil zeytinler bölümünde Done Dilimli Siyah Zeytin 385g yerini alır. Zeytinlerin otomasyon ile çekirdeklerinin çıkarılması ve dilimlere ayrılması yöntemi ile üretilmiştir. Bu sayede sizi gün içerisinde büyük uğraşlardan kurtaracaktır.

Dilimlenmiş siyah zeytinler mutfağınızın kurtarıcısıdır. Kadınların vaktini alan, aynı zamanda ellerinden uzun uğraşlar sonucu çıkacak lekeler oluşturmadan, sizin için kapağını açıp kullanıma hazır olarak sunulan dilimlenmiş siyah zeytinler, vaktinizi ve emeğinizi size bırakır.

Kumpir, kahvaltılık, tost, börek, poğaça, salata, makarna sosları dahil bir çok sosların yapımında kullanabileceğiniz dilimli siyah zeytinleri sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Hem sizin için, hem de bütün ailenizin sahip olacağı dilimli siyah zeytinleri evinizde büyük bir kolaylık sağlamış olacak. Bir o kadar da besleyici olan dilimli siyah zeytinler salataların, pizzaların ve özel sosların vazgeçilmezi olacaktır. Zeytinin içerisinde yüksek oranda A, C ve E vitaminleri, bitkisel protein, yağ, fosfor, kükürt, klor, magnezyum mineralleri vardır. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınız için önemli olan vitaminleri ve mineralleri yüksek oranda içinde bulundurduğundan sizi ve ailenizi mutlu edecektir.

Hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: